AC2200 Tri Band Mesh Wi-Fi System (1-Pack)

AC2200 Tri Band Mesh Wi-Fi System (1-Pack)
Tento produkt již byl vyřazen z nabídky.
Popis produktu a specifikace

Dostupnost produktu (Revision A): Dostupný Live
Ucelená a "bezešvá" Mesh Wi-Fi síť
Signálem pokryje až 550 m2
Třípásmová Wi-Fi AC2200 s rychlostí až 2.2 Gbps
Smart Steering, Smart Roaming a MU-MIMO
McAfee Secure Home Platform™ & McAfee LiveSafe™
Záruka 2 roky

Buďte moderní a vyzkoušejte nejvýkonnější Whole-Home Wi-Fi technologii
Přiveďte do svého domova to nejlepší, co je v současné době k dispozici. Covr pokryje každý čtvereční centimetr vašeho domova stabilním Wi-Fi signálem pod jednotným označením Wi-Fi sítě, 2 jednotky pokryjí až 550 m2.

Pokrytí všude
Pohybujte se po domě a zůstaňte připojeni bez výpadků.

Vysoký výkon ve 3 pásmech
Třípásmový provoz (2x 5 GHz a 1x 2,4 GHz) díky integrované technologii Smart Steering umožní automaticky použít nejrychlejší a nejméně přetížené pásmo, kdy celková rychlost dosáhne až 2.2 Gbps.

Ochrana McAfee
Při zakoupení tohoto routeru získáte zároveň McAfee’s Secure Home Platform™ na dobu 5-ti let a McAfee LiveSafe™ na 2 roky, díky tomu bude každé připojené zařízení ve vaší domácnosti ochráněno a navíc můžete tento antivirus software nainstalovat na dobu 2 let na neomezený počet zařízení.

Upgradujte domácí Wi-Fi síť
Pomocí této technologie pokryjete každý kousek svého domova rychlým a spolehlivým Wi-Fi signálem.

Jednoduché nastavení
Stáhněte si aplikaci do svého mobilu a následně připojíte Covr ve 3 krocích, protože jednotky jsou již po vybalení z krabice předem spárované.

Rodičovská kontrola
Vytvořte si vlastní pravidla, časový plán, blokujte zařízení a kontrolujte, kdo je právě připojený.

Jedna ucelená síť pro celý prostor
V případě pohybu vás Covr automaticky přepojuje k nejbližší jednotce ve vašem dosahu. Už žádné výpadky, přerušení, ale stabilní a rychlé připojení kdekoli.

Pokryto.....
Smart Roaming zajišťuje bezproblémový automatický přechod mezi jednotkami, takže zůstáváte neustále připojeni k nejbližšímu jednotce ve vašem dosahu. Pohybujete-li se z místnosti do místnosti nebo z patra do patra, nedochází k žádným výpadkům a nemusíte pro to vůbec nic dělat.

Už žádné přetížení sítě
Díky integrované technologii Smart Steering použije Covr automaticky nejrychlejší a nejméně přetížené pásmo , takže webové stránky se načítají bleskurychle.
Používá také technologii MU-MIMO, která efektivně zvládne provoz na více zařízení najednou, aniž byste to na rychlosti internetu poznali.

5x rychlejší
Každá jednotka Covr má 6 výkonných vnitřních antén, které používají technologii Wireless AC, aby celková rychlost přenosu signálu dosáhla až 2.2 Gbps. To je 5x větší výkon než nabízí většina zařízení, které v současnosti běžně v domácnostech používáme.

Jednoduché nastavení
Jednotky Covr jsou po vybalení z krabice již spárované.
Vy si jen stáhnete aplikaci do svého telefonu, připojíte jednotky Covr do el. sítě a postupujete podle instrukcí v aplikaci. Tlačítko WPS umožní připojení ostatních zařízení jedním stiskem (ostatní zařízení musí rovněž disponovat WPS tlačítkem).

Vy jste šéf
Ať už potřebujete, aby rodina šla ke stolu nebo je právě čas na psaní domácích úkolů, pomocí funkce rodičovské kontroly můžete zajistit, aby se tak stalo.
Kontrolujete, kdo je právě připojený k internetu, nastavíte časový plán a můžete dokonce vytvořit zvláštní přístup k internetu pro návštěvu nebo zablokovat zařízení, která neznáte.

Moderní design
Covr bude krásně ladit s interiérem vašeho domova. Je diskrétní, má jemné podsvícení, které indikuje připojení a žádné vyčnívající antény.