ALIGATOR Pouzdro UNI-FIX, vel.XL(160*82) hnědá

ALIGATOR Pouzdro UNI-FIX, vel.XL(160*82) hnědá
Tento produkt již byl vyřazen z nabídky.
Popis produktu a specifikace

UNI-FIX
Nová řada univerzálních pouzder s mechanizmem přítlačných čelistí značky ALIGATOR.

Dokonale propracovaný design, tenké provedení, přihrádky na kartu nebo vizitky, podélná kapsa na bankovky, zavírání pomocí magnetické přezky, snadné uchycení mobilního telefonu pomocí výsuvných čelistí z kvalitního plastu, které jsou určené pro opakované umístění telefonu.

Jednou z klíčových vlastností pouzdra je optimálně široký (hluboký) hřbet pouzdra, který je zároveň velmi tenký a jemně zpracovaný pro pohodlnou manipulaci.

Rozměry samotného pouzdra jsou přizpůsobeny telefonům s novým poměrem stran displeje 18:9, ale zároveň jsou stále kompatibilní i s mobilními telefony s klasickým poměrem stran.

Přední odklápěcí strana je vybavena přezkou se skrytým magnetickým zavíráním. Tato přezka je navržena pro maximální ochranu Vašeho mobilního telefonu.

Polstrovaná podšívka, příjemná na omak, přispívá k ochraně displeje Vašeho mobilního telefonu, stejně jako prémiové přítlačné čelisti, které mají výsuvnou funkci a zároveň skvěle zafixují Váš mobilní telefon.

Na vnitřní levé straně pouzdra najdete důmyslně skryté tři přihrádky na kreditní karty nebo vizitky a jednu podélnou kapsu pro bankovky.

Pouzdro UNI-FIX je vyrobené z velmi kvalitní a odolné PU kůže, dostupné ve 4 barvách a 3 velikostech. Je pohodlným a reprezentativním doplňkem do kapsy i do kabelky.

Pro maximální ochranu Vašeho mobilního telefonu doporučujeme používat toto pouzdro v kombinaci s řadou kvalitních univerzálních tvrzených skel ALIGATOR GLASS.

* Univerzální pouzdro
* Zavírání pomocí magnetické přezky
* Přítlačné posuvné čelisti pro uchycení mobilního telefonu
* Otvory pro reproduktor k pohodlnému vyřizování hovorů
* Přihrádky na karty nebo vizitky
* Kapsa na bankovky
* Tenké provedení
* Kvalitní zpracování
* Elegantní design
* Snadné uchycení a vyjmutí mobilního telefonu
* Použití fotoaparátu bez nutnosti vyjmout telefon z pouzdra s pomocí výsuvného systému

Dostupné univerzální velikosti:
* L 150*72*20mm
* XL 160*82*20mm
* XXL 170*83*20mm

Široká škála barev:
* Černá
* Hnědá
* Červená