Aten 1.25G Multi-Mode/550M Fiber SFP Module

Aten 1.25G Multi-Mode/550M Fiber SFP Module
3 050,07 Kč
2 520,72 Kč bez DPH
Dostupnost
Na dotaz
Zboží není aktuálně skladem
ks
Produkt je balen po 1 ks.
Splátková kalkulačka Zjistěte, kolik si můžete půjčit. Zjistěte, kolik si můžete půjčit.
Kód produktu: 2A-136G
Výrobce: ATEN
Záruka: 24 měsíců

Modul 2A-136G Multi Mode Fiber 1.25 GSFP transceiver poskytuje připojení 1 GbE až 550 metrů. Vysílač a přijímač lze integrovat do vysílače i přijímače. 2A-136G jak...

Zobrazit celý popis
Hodnocení produktu
Popis produktu a specifikace

Modul 2A-136G Multi Mode Fiber 1.25 GSFP transceiver poskytuje připojení 1 GbE až 550 metrů. Vysílač a přijímač lze integrovat do vysílače i přijímače. 2A-136G jako zásuvný modul s optickými vlákny se standardním duplexním konektorem pro optickou komunikaci pracuje s multimode-vláknovým (MMF) připojením a pracuje při jmenovité vlnové délce 850 nm, což z něj činí nákladově efektivní a vysoce výkonný transceiver.

Vlastnosti:

Podpora až 550 metrů kabelu
Různé vstupy a výstupy
Small Form Pluggable MSA (splňuje standardy pro více zdrojů SFP)