Dell pouzdro Premier pro XPS 13 (Alpská Běloba)

Dell pouzdro Premier pro XPS 13 (Alpská Běloba)
Tento produkt již byl vyřazen z nabídky.
Popis produktu a specifikace

Přehled
Ochraňte svůj notebook XPS 13 nebo XPS 13 2 v 1 pomocí speciálního obalu Dell Premier 13 (Alpská běloba). Vysoká kvalita a sněhobílý perleťový polyuretanový vnější povrch s růžovozlatými ozdobami doplňují a chrání váš notebook. Pevné, členité vnější stěny a magnetické zavírání bezpečně ochrání váš notebook uvnitř obalu. Široký otvor obalu umožňuje snadnou manipulaci a lehká, elegantní konstrukce usnadňuje přepravu v průběhu dne. Mějte u sebe své pero, i když je právě nepoužíváte, díky speciálnímu držáku uvnitř obalu.

Stylový obal Dell Premier Sleeve 13 (Alpská běloba) je navržen speciálně pro Vaše zařízení XPS 13 nebo XPS 13 2 v 1.
Posuňte své XPS 13 (9370) nebo XPS 13 2 v 1 (9365) do stylové obalu Dell Premier Sleeve 13 (Alpine White) pro bezpečnou ochranu, která je navržena pro Vaše XPS. Elegantní alpsky bílý obal má růžovozlaté ozdoby, které krásně doplňují váš růžovozlatý XPS 13 a bílý interiér.

Pevná ochrana na cestách
Měkké šedé vnitřní mikrovlákno a robustní, vysoce kvalitní perleťový PU exteriér chrání váš notebook před poškrábáním a poškozením, když jste venku. Vaše XPS bude během každodenního dojíždění v bezpečí díky tuhým, strukturovaným stranám a magnetickému uzávěru, které zabraňuje vyklouznutí vašeho XPS.
Dell Premier Sleeve 13 (Alpské bílé)

Lehký a funkční
Umístěte svoje XPS do elegantního, lehkého obalu a jednoduše noste notebook sám nebo si jej přeneste do větší tašky. Pohodlně vložte a vyjměte XPS širokým otvorem, abyste si usnadnili přechody mezi schůzkami.

Speciální držák na aktivní pero
Speciální držák na aktivní pero uvnitř obalu znamená, že se nemusíte obávat ztráty aktivního pera v době, kdy ho nepoužíváte.

Obsah balení
Dell pouzdro Premier pro XPS 13 (Alpská Běloba)

Kompatibilita
XPS 13 (9370)
XPS 13 2-in-1 (9365)