Digitus Fiber Optic Patch Cable, SC to SC

Doprava zdarma
Digitus Fiber Optic Patch Cable, SC to SC
27 858,19 Kč
23 023,30 Kč bez DPH
Dostupnost
Na dotaz
Zboží není aktuálně skladem
ks
Produkt je balen po 1 ks.
Splátková kalkulačka Zjistěte, kolik si můžete půjčit. Zjistěte, kolik si můžete půjčit.
Kód produktu: DK-2522-05-5
EAN: 4016032424635
Výrobce: DIGITUS
Záruka: 24 měsíců

FO patch cord, duplex, SC to SC MM OM5 50/125 µ, 5 m Length 5m

Zobrazit celý popis
Hodnocení produktu
Popis produktu a specifikace

FO patch cord, duplex, SC to SC MM OM5 50/125 µ, 5 m Length 5m