Logitech náhlavní souprava Gaming G233 Prodigy, černá/modrá

Logitech náhlavní souprava Gaming G233 Prodigy, černá/modrá
Tento produkt již byl vyřazen z nabídky.
Popis produktu a specifikace

Podrobné informace najdete na www.logitech.com nebo na infolince +420 239 000 335.

EAN: 5099206071551
Obrázek je ilustrativní!

Herní zvuk i pro jiné aktivity
Hráči her na PC očekávají při hraní vysokou kvalitu zvuku a pohlcující, výbušnou výkonnost. A z dobrých důvodů, moderní hry disponují neuvěřitelně pestrou charakteristikou zvuku a efektů. Ale co dělat, když hra skončí? G233 představuje novou generaci herních náhlavních souprav. Poskytne vám všechny pokročilé funkce a technologie, které očekáváte při hraní – v nečekaně lehkém a extrémně pohodlném provedení, které se dá využít i v ostatních sférách vašeho života.

Pokrokové audio měniče Pro-G
Naše pokrokové audio měniče Pro-G™ jsou tvořeny moderními materiály z hybridní síťoviny, které vám, v kombinaci s našimi zvukovými profily, poskytnou bohaté, burácející basy, čisté a věrné podání výšek a neuvěřitelně nízkou úroveň zkreslení. Zvuk svých her uslyšíte nahlas, zřetelně a s realistickou přesností, tedy tak, jak to jejich tvůrci zamýšleli.

Náušníky ze sportovní síťoviny
Naše náušníky ze sportovní síťoviny, jako stvořené pro dlouhé herní akce, obklopí vaše ucho a vyvíjejí jen takový tlak, aby zůstaly příjemně prodyšné a zároveň nehrozilo jejich posouvání.

Oficiální certifikace Discord®
Pokročilé audio měniče Pro-G™ byly optimalizovány pro reprodukci analogového i digitálního zvuku neuvěřitelné kvality bez ohledu na zdroj. Mikrofon na držáku s potlačením šumu a mikro pop filtrem umožňuje snímání hlasu ve vysoké kvalitě pro konverzace. Souprava G233 disponuje certifikací Discord a zaručuje tak křišťálově čistou komunikaci.

Odpojitelný mikrofon na držáku a vyměnitelné kabely
Podání zvuku přináší požitek při hraní a stejně tak při poslechu všech ostatních médií. Díky odpojitelnému mikrofonu na držáku a možnosti připojení herního kabelu představuje G233 Prodigy plně vybavenou herní náhlavní soupravu. Odpojením držáku a přepnutím na přiložený kabel pro mobilní zařízení učiníte z G233 elegantní, módní sluchátka pro poslech kdekoli.

Kompatibilní s konzolemi
Povyšte zvuk konzolí Nintendo® Switch™, PS4®, Xbox® One, chytrých telefonů a tabletů na novou úroveň s pokročilým zvukem soupravy G433 a mikrofonem na držáku s potlačením šumu. Pomocí přiložených audio kabelů můžete soupravu připojit přímo k ovladači většiny konzolí*.

*Některé ovladače konzole Xbox One mohou vyžadovat adaptér Xbox One Stereo Headset Adapter prodávaný samostatně. Konzole PS4 a Xbox One lze provozovat ve stereo režimu pouze při použití analogového kabelu.

Technická specifikace:

Sluchátka:
• Měnič: 40 mm
• Frekvenční rozsah: 20 Hz–20 kHz
• Impedance: 32 Ohms
• Citlivost: 107 dB@1 kHz SPL 30 mW/1 cm
• Délka kabelu pro PC: 2 m
• Délka kabelu pro mobilní zařízení: 1,5 m

Mikrofon:
• Směrová charakteristika mikrofonu: kardioidní (jednosměrová)
• Typ: Back-elektretový kondenzátorový mikrofon
• Velikost: 4 mm
• Frekvenční rozsah: 100 Hz–10 kHz

Systémové požadavky:
Windows® 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, PS4 nebo Xbox One (Některé ovladače konzole Xbox One mohou vyžadovat adaptér Xbox One Stereo Headset Adapter prodávaný samostatně. Konzole PS4 a Xbox One lze provozovat ve stereo režimu pouze při použití analogového kabelu)
3,5 mm pro konzole/mobilní zařízení

Obsah balení:
Kabelová herní náhlavní souprava G233
Odpojitelný držák mikrofonu s mikro pop filtrem
Kabel pro mobilní telefony s integrovanými ovládacími prvky a mikrofonem
Kabel pro konzole/PC s integrovanými ovládacími prvky
Rozbočovač pro PC se samostatnými zdířkami pro sluchátka a mikrofon
Uživatelská dokumentace

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg):
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.450
Výška (cm): 22.00
Šířka (cm): 18.50
Hloubka (cm): 9.00