MaxLink 10G SFP+ optický HP modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, HP kompatibilní

MaxLink 10G SFP+ optický HP modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, HP kompatibilní
756,86 Kč
625,50 Kč bez DPH
Dostupnost
Skladem
Dodání 1-2 dny
5 Ks volných k expedici
ks
Produkt je balen po 1 ks.
Kód produktu: ML-S+31D-10-HP
Výrobce: OEM
Záruka: 2 měsíce

ML-S+31D-10-HP je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. LC konektory v SFP modulu mají broušení ty...

Zobrazit celý popis
Hodnocení produktu
Popis produktu a specifikace

ML-S+31D-10-HP je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km.

LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC.

Modul je určen pro switche HP se softwarem Pro-Vision (ProCurve) nebo ArubaOS.

Konektory a rozhraní

Optické konektory: (2) LC
Obecné

Kompatibilita: HP
Optika

Formát: SFP+
Pro typ kabelu: Single Mode
Přenosová rychlost: 10 Gbps
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310
Dosah [km]: 10
Typ přenosu: 2-vláknový
Software

DDMI - diagnostika: Ano