MPO-MPO 12C SM 13M

MPO-MPO 12C SM 13M
2 178,00 Kč
1 800,00 Kč bez DPH
Dostupnost
Na dotaz
Zboží není aktuálně skladem
ks
Produkt je balen po 1 ks.
Kód produktu: 00006
Výrobce: OPTICORD
Záruka: 24 měsíců

Optický patchkabel duplexní, ST-ST 9/125um SM, 1m

Zobrazit celý popis
Hodnocení produktu
Popis produktu a specifikace

Optický patchkabel duplexní, ST-ST 9/125um SM, 1m