MPO-MPO 12C SM 14,5M

MPO-MPO 12C SM 14,5M
2 299,00 Kč
1 900,00 Kč bez DPH
Dostupnost
Na dotaz
Zboží není aktuálně skladem
ks
Produkt je balen po 1 ks.
Kód produktu: 00008
Výrobce: OPTICORD
Záruka: 24 měsíců

Optický patchkabel duplexní, ST-ST 9/125um SM, 1m

Zobrazit celý popis
Hodnocení produktu
Popis produktu a specifikace

Optický patchkabel duplexní, ST-ST 9/125um SM, 1m