OPTIX SC-SC Optický patch cord 50/125 2m OM4 Duplex

OPTIX SC-SC Optický patch cord 50/125 2m OM4 Duplex
363,00 Kč
300,00 Kč bez DPH
Dostupnost
Na dotaz
Zboží není aktuálně skladem
ks
Produkt je balen po 1 ks.
Kód produktu: 0921
EAN: 859558900921
Výrobce: OPTICORD
Záruka: 24 měsíců

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používa...

Zobrazit celý popis
Hodnocení produktu
Popis produktu a specifikace

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.

Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.

Typ vlákna: MM, OM4, 50/125

Konektory: SC-SC

Broušení: UPC-UPC

Barva: Růžová

Armorování: NE

Plášť: LSZH

Průměr: 3mm

Délka: 2m

Provedení: Duplex


Skladovací a provozní teplota: -40 až +70°C