PLANET GT-1205A Konvertor, 1x 10/100/1000Base-T RJ-45, 2x 100/1000Base-X SFP

Výrobce:

Dostupnost

Není skladem

Kód produktu:
GT-1205A
EAN:
4711213686672
Záruka:
2 roky - 24 měsíců

Naše cena
2 785 Kč
2301.5 Kč
bez DPH

PLANET GT-1205A
Kompaktní konvertor pro gigabitové sítě Ethernet pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením. Nabízí dva SFP porty 100/1000Base-X pro připojení k optické síti nebo pro připojení koncových zařízení a jeden port 10/100/1000Base-T (RJ-45) pro připojení k metalické síti. Konvertor lze intstalovat do šasi MC-700, MC-1500, MC-1500R.

Skrze vestavěný DIP přepínač na zadním panelu lze GT-1205A nakonfigurovat pro podporu 100BASE-FX nebo 1000BASE-X SFP modulů. Pomocí SFP modulů PLANET série MFB/MGB lze GT-1205A optickým vedením propojit na vzdálenost až 2 km při použití multimode vlákna nebo až 120 km při použití singlemode nebo WDM vlákna.

Skrze vestavěný DIP přepínač na boční straně lze GT-1205A nakonfigurovat jako 3-portový Ethernet switch nebo 2-portový redudantní media konvertor. V režimu switche může GT-1205A pracovat s vysokým výkonem díky mechanismu Store-and-Forward. Naopak v režimu konvertoru poskytuje redudantní připojení pro kritické ethernetové aplikace a podporuje funkci automatického obnovení. V případě výpadku signálu na primárním portu dojde k přepnutí na záložní port.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Porty: 1 x RJ-45 10/100/1000Base-T, 2 x SFP 10/1000Base-X
Propustnost: sběrnice 6 Gbps, provozně 4,4 Mpps
Podpora přenosu: Frame 10KB
Napájení: externí 5 V DC, celkový příkon do 4W
Provozní teplota: 0°C - 50°C
Rozměry: 94 x 70 x 26 mm
Hmotnost: 180 g
Podporované SFP moduly:
MGB: MGB-LX, MGB-SX, MGB-SX2, MGB-L40, MGB-L120, MGB-L80, MGB-LA10, MGB-LB10, MGB-LA20, MGB-LB20, MGB-LA40, MGB-LB40, MGB-LA80, MGB-LB80, MGB-TSX, MGB-TSX2, MGB-TLX, MGB-TL40, MGB-TL80, MGB-TLA10, MGB-TLB10, MGB-TLA20, MGB-TLB20, MGB-TLA40, MGB-TLB40, MGB-TLA80, MGB-TLB80, MGB-TSA, MGB-TSB
MFB: MFB-FX, MFB-F20, MFB-FA20, MFB-FB20, MFB-F40, MFB-F60, MFB-TFX, MFB-TF20, MFB-TFA20, MFB-TFB20, MFB-TFA40, MFB-TFB40, MFB-TSA, MFB-TSB
Váš spolehlivý partner ve světě počítačů
Opravy stolních počítačů, opravy telefonů, opravy notebooků, profylaxe a čištění PC, opravy tiskáren, odvirování, opravy tabletů, záchrana a záloha uživatelských dat
Doprava zdarma až k Vám domů od 5000 Kč
Proto, aby vám nebyla účtována doprava, stačí pouze zakoupit zboží v hodnotě přesahující částku 5000,- Kč s DPH. Zboží vám bude zasláno bez poplatků za dopravu.