Prodloužení AVG Internet Security Business Ed.,8 lic. (12 měs.) RK Elektronicky

Prodloužení AVG Internet Security Business Ed.,8 lic. (12 měs.) RK Elektronicky
Tento produkt již byl vyřazen z nabídky.
Popis produktu a specifikace

ochrana PC a win. file serveru + exchange serveru.
Produkt obsahuje: Anti-Virus, Anti-Malware a Anti-Spyware, Firewall, Antispam, vzdálená správa


AVG Internet SecurityBusiness Edition 2012
Bezpečnější podnikání. Rychlejší komunikace
- Oceněná ochrana vašich dat
- Snadná, přehledná a rychlá komunikace
- Menší náklady na ochranu umožní lépe financovat ostatní aspekty firmy

- Oceněná ochrana společnosti
Díky aplikaci AVG Email Scanner, AVG Anti-Virus, AVG Online Shield™ a AVG Anti-Spyware můžete mít jistotu nezavirované e-mailové schránky, pracovních stanic i sítě, včetně bezpečného stahování, sdílení souborů a komunikace. Laboratoře AVG Threat Labs vám poskytnou informace o stavu zabezpečení vaší vlastní webové stránky.
AVG Email Scanner
AVG Anti-Virus
AVG Online Shield™
AVG Anti-Spyware
AVG Threat Labs

- Odlehčete zatížení sítě a zajistěte její maximální efektivitu
Aplikace AVG Email Server Protection, AVG Firewall a AVG Anti-Spam vám umožní bezpečný a efektivní provoz vašich sítí.
AVG Email Server Protection
Umožňuje zabezpečit všechny e-maily a vnitrofiremní komunikaci procházející skrze poštovní servery a ochránit je tak před viry a zvědavýma očima nepovolaných osob.
AVG Firewall
Každý pokus o připojení k vaší síti můžete konzultovat s komplexní databází. Připojení důvěryhodných uživatelů bude povoleno bez zbytečného obtěžování a zřejmé nebezpečné hrozby budou automaticky blokovány. Riziko neoprávněného přístupu k důvěrným informacím je tak minulostí.
AVG Anti-Spam
Automaticky blokuje pokusy narušitelů proniknout na vaše pracovní stanice a servery. Zároveň prostřednictvím komplexního prověřování a pravidelně aktualizované databáze analyzuje všechny příchozí e-maily, ze kterých poté odstraní nevyžádané zprávy a podvodné online nabídky.

- Zabezpečte svá data pomocí prostředků uznávaných odborníky
Díky odborníky uznávaným aplikacím AVG File Server Protection, AVG Identity Protection a AVG LinkScanner® Superior Phishing Protection můžete chránit svou e-mailovou schránku, důležitá firemní data i online transakce s klienty a dodavateli.
AVG File Server Protection
Pomocí ochrany všech důležitých firemních dat umístěných na souborových serverech jsou údaje o klientech a dodavatelích v bezpečí.
AVG Identity Protection
Slouží k ochraně hesel a čísel kreditních karet a umožňuje odhalit všechny potenciálně nebezpečné hrozby včetně keyloggerů nebo sledovacího softwaru. Výsledkem je zabezpečená transakce vaší strany s klienty nebo dodavateli.
AVG LinkScanner® Superior Phishing Protection
Díky kontrole pravosti všech webových stránek a e-mailů máte jistotu, že při používání e-mailové schránky a procházení Internetu nedojde k nakažení malwarem.

- Jistota podpory společnosti AVG
Své pracovní stanice a sítě můžete používat s jistotou, že naši odborníci z týmu technické podpory AVG jsou neustále připraveni vám pomoci, budete-li to potřebovat. V případě selhání sítě můžete kdykoli obnovit všechny své systémy pomocí disku Rescue CD.
Podpora AVG
AVG Rescue CD

- Buďte na Internetu v bezpečí.
S využitím aplikací AVG LinkScanner® Surf-Shield, AVG LinkScanner® Search-Shield a AVG Social Networking Protection™ můžete procházet Internet, hledat nebo prezentovat svoji firmu na sociálních sítích bez obav z toho, že se stanete obětí viru, spywaru nebo škodlivé webové stránky.
AVG LinkScanner® Surf-Shield
Procházejte Internet bez obav a mějte jistotu, že každá webová stránka byla před otevřením v prohlížeči zkontrolována.
AVG LinkScanner® Search-Shield
S pomocí hodnocení bezpečnosti uvedeného u všech výsledků hledání s předstihem zjistěte, které weby jsou bezpečné, a které nikoli.
AVG Social Networking Protection™
Prezentujte svoji firmu na sociálních sítích bez zábran a obav s vědomím, že všechny odkazy byly automaticky prověřeny na výskyt virů a škodlivého softwaru.

- Předcházejte zpomalení na straně koncových uživatelů
Aplikace AVG Smart Scanning vám umožní šetřit čas a síťové prostředky, Tichý režim dokáže zabránit nepříjemnému a zbytečnému rušení a Systémové nástroje spolu se Systémovým monitorem pomohou optimalizovat výkon vašeho systému.
AVG Smart Scanning
Naše nenáročná inteligentní technologie prověřování pracuje v režimu vysoké priority, když nejste u svého počítače, a po pohnutí myší nebo stisknutí klávesy se přepne na režim nízké priority. Aplikace AVG Smart Scanning ignoruje dříve prověřené soubory, u kterých je jistá jejich nezávadnost, a zaměstnanci díky tomu šetří čas a předchází nepříjemnému zpomalení práce.
Tichý režim
Všichni zaměstnanci i správci IT mají možnost na svých pracovních stanicích vypnout nepotřebná upozornění.
Systémové nástroje a Systémový monitor
Poskytují přehled o konfiguraci spouštění systému Windows a umožní snadno vypnout aplikace, abyste dosáhli lepšího výkonu a kratší doby spouštění systému. Systémový monitor zároveň poskytuje informace o spuštěných procesech v systému, a vy tak máte přehled o úrovni důvěryhodnosti a bezpečnosti souborů.

- Přizpůsobená správa z jednoho místa
Díky Konzole vzdálené správy AVG můžete své sítě spravovat vzdáleně z jediného místa.
Konzola vzdálené správy AVG