Solarix Pigtail 50/125 LCupc MM OM4 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-LC-UPC-OM4-1,5M-12PCK

Solarix Pigtail 50/125 LCupc MM OM4 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-LC-UPC-OM4-1,5M-12PCK
724,79 Kč
599,00 Kč bez DPH
Dostupnost
Na dotaz
Zboží není aktuálně skladem
ks
Produkt je balen po 1 ks.
Kód produktu: SXPI-LC-UPC-OM4-1,5M-12PCK
Výrobce: SOLARIX
Záruka: 61 měsíců

Optické pigtaily Solarix jsou určeny pro ukončení optických vláken v kabelovém svazku u optických van, boxů, kazet, zemních spojek. Ferule optických pigtailů jsou v ...

Zobrazit celý popis
Hodnocení produktu
Popis produktu a specifikace

Optické pigtaily Solarix jsou určeny pro ukončení optických vláken v kabelovém svazku u optických van, boxů, kazet, zemních spojek. Ferule optických pigtailů jsou v provedení UPC (ultra physical contact). Díky barevnému odlišení sekundárních izolací pláště je možné plynule navazovat na barevná vlákna z optických kabelů a tím dosáhout lepší přehlednosti ukončení vláken až ke konektorům ukončených na zadní straně čela vany či optického boxu.

Konektor: LC
Broušení ferule: UPC
Rozměr vlákna: 50/125 µm
Typ vlákna: G.651.1
Délka: 1.5 m
Max. zpětný útlum: >35 dB
Max. vložný útlum: <0.3 dB
Cykly připojení/odpojení: min. 1000
Průměr ferule: 1.25 mm
Průměr primární ochrany vlákna: 250 µm
Průměr sekundární ochrany vlákna: 900 µm
Provozní teplota: -40 až +70°C
Skladovací teplota: -40 až +70°C