Solarix Univerzální kabel CLT Solarix 4vl 9/125 LSOH Eca

Výrobce:

Dostupnost

Není skladem

Kód produktu:
SXKO-CLT-4-OS-LSOH
Záruka:
61 měsíců

Naše cena
16 Kč
13.5 Kč
bez DPH
Univerzální optický kabel Solarix SXKO-CLT-4-OS-LSOH s třídou reakce na oheň Eca je možné použít do vnitřního i venkovního prostředí. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LSOH, je tedy v případě potenciálního vznícení nízkodýmavý a bezhalogenní. Směs pláště je doplněna o stabilní UV složku. Vlákna jsou uložena v centrální trubičce plněné gelem, díky čemuž jsou chráněna před vniknutím vody. Optický kabel neobsahuje žádné kovové prvky a je plně dielektrický. Samotné vlákno je typu G.652.D.


Technické parametry

Typ kabelu [?] : univerzální
Typ vlákna [?] : 9/125 µm
Třída reakce na oheň, typ pláště [?] : Eca LSOH
Typ kabelu dle výplně: gelový
Typ dle počtu trubiček: CLT
Provozní teplota: -30 °C to +70 °C
Instalační teplota: -5 °C až +40 °C
Skladovací teplota: -30 °C to +70 °C
Specifikace vlákna: G.652.D
Útlum při 1310nm: 0.35 dB/km
Útlum při 1550nm: 0.21 dB/km
Průměr kabelu: 5.9 mm
Hmotnost kabelu (kg/km): 40 kg/km
Krátkodobá tahová odolnost: 1000 N
Krátkodobá tlaková odolnost: 1000 N/ 100 mm
Minimální poloměr ohybu (krátkodobě): 10xD kabelu
Minimální poloměr ohybu (dlouhodobě): 20xD kabelu


Min. odběrné množství (MJ): 1m
Váš spolehlivý partner ve světě počítačů
Opravy stolních počítačů, opravy telefonů, opravy notebooků, profylaxe a čištění PC, opravy tiskáren, odvirování, opravy tabletů, záchrana a záloha uživatelských dat
Doprava zdarma až k Vám domů od 5000 Kč
Proto, aby vám nebyla účtována doprava, stačí pouze zakoupit zboží v hodnotě přesahující částku 5000,- Kč s DPH. Zboží vám bude zasláno bez poplatků za dopravu.