SONY PXW-FS7M2K

SONY PXW-FS7M2K
Tento produkt již byl vyřazen z nabídky.
Popis produktu a specifikace

FS7M2 inc SELP18110G E-mount lens

Sony PXW-FS7M2K
V roce 2014 Sony představila kameru FS7, která se velmi rychle stala jednou z nejoblíbenějších produkčních kamer v branži. Sony nyní rozšiřuje svou sérii FS kamer představením pokročilého modelu FS7 II. Původní model FS7 však nadále zůstává v nabídce. FS7 II staví na osvědčené platformě FS7 a přidává k ní nejnovější špičkovou technologii od Sony, včetně elektronického variabilního ND filtru a robustního objektivu E-Mount od Sony.

Rozsáhlá vylepšení přizpůsobivého systému hledáčku a ručního mechanismu SmartGrip zajišťují velmi rychlé a bezpečné polohování za běhu; to vše při udržení zenové jednoduchosti, flexibility a pohodlné obsluhy cenami ověnčeného průmyslového designu FS7.

Hlavní přednosti:
Objektiv E-mount se zajišťovací páčkou
Elektronický variabilní ND filtr
Přizpůsobivý systém hledáčku
Ergonomický design¨

E-mount se zajišťovací páčkou
Nový systém uchycení od Sony bezpečně uzamkne E-mount do těla fotoaparátu a umožní použití větších a těžších objektivů bez potřeby další podpory. 
Tento průlom je založen na chytré kombinaci pokročilé materiálové vědy a důmyslné techniky. Páčkový systém přichycení bezpečně drží E-mount adaptér k tělu fotoaparátu.

Elektronický variabilní ND filtr
Nová unikátní technologie elektronického variabilního ND od Sony byla poprvé představena u modelu FS5 a poskytuje filmařům akčních snímků zcela nový způsob, jak bez potíží nastavit expozici při natáčení.
Variabilní ND filtr uvolní clonu pro práci a kontrolu expozice.

Účinnější a přizpůsobivější systém hledáčku
Hledáček je pro kameramana nejdůležitější částí kamery. Používá se pro kompozici každého záznamu. Okulár hledáčku také poskytuje místo pro stabilizaci kamery při natáčení z ruky.
Nová, silnější a jednodušší podpora hledáčku na FS7 II umožňuje rychlé a snadné doladění pozice hledáčku. Původní pákový upínací systém u FS7 je nahrazen dvojitou svorkou s diskrétními upínacími výstupky.